CrankHaust - Biografia

Szczegóły

Ahoj!

Dziś bardziej o mojej małej ojczyźnie. A dokładnie to o zespole z Lubelszczyzny. Poznamy CrankHaust zespół przypadkiem spotkany na drodze, ale warto było wydać te kilkadziesiąt minut swojego czasu.

 

Pierwsze ważniejsze wydarzenie, w którym wzięli udział, to koncert w ramach Scena Ad Hoc w Chatce Żaka 2011. Zaowocowało to pierwszym utworem zespołu "This isn't my day"(Odnośnik do youtube).

Na tym się nie kończy, za chwilę wychodzi "Retrospekcja"(Odnośnik do youtube). Zaczyna się coś kręcić i powstaje powoli spirala pozytywnych zdarzeń. Zostają finalistami Przeglądu Rockowa Leśniczówka czy Muzyki Różnej Staś, natomiast w ramach Piosenki O Wolności zajęli 2 miejsce. Ciekawostką może być wzięcie udziału w pierwszej edycji Must Be The Music co dało im dużo cennych wskazówek.

Ciekawym wydarzeniem jest nagranie teledysku do utworu "Poprowadź Mnie"(odnośnik do youtube). W roku 2012, skład został zauważony przez lokalnych organizatorów, dzięki czemu można było ich usłyszeć w ramach Medykalia z Wyspą i Juwenalia 2012.

Aktualnie ostani wpis na fb profilu jest z maja 2014. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Teksty i to co prezentuje zespół ma perspektywy... a może się poddali??

Aktualny skład:
Kamil Hussein - wokal
Michał 'Michu' Woźniacki - I gitara
Piotr 'Pitu' Flis - II gitara
Bartek Pietras - bas
Marcin Niedźwiedź - perkusja

Kontakt:
facebook.com/CrankHaust , youtube/crankhaust , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
© LepszaStronaMuzyki.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. ℗ ©